Meble na wymiar do zabudowy – galeria

Salon meblowy Gamma z siedzibą w Żukowie pod Gdańskiem oferuje wyjątkowe meble na wymiar. Zajmujemy się wyceną, projektowaniem oraz wykonaniem mebli kuchennych, a także mebli na wymiar do zabudowy i szaf wnękowych. Przygotowana przez nas oferta obejmuje również meble łazienkowe na zamówienie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy także usługi z zakresu transportu oraz montażu mebli na wymiar do zabudowy w miejscu docelowym.

Meble kuchenne

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji w zakresie mebli kuchennych. W poniższej galerii znajdą Państwo realizacje, jakie wykonaliśmy na terenie Trójmiasta. Każdy projekt mebli kuchennych na wymiar powstał z uwzględnieniem aktualnych trendów i preferencji klientów. Różnorodność stylistyczna mebli kuchennych i mnogość zastosowanych rozwiązań są dowodem na kompleksowość naszych działań.

Szafy

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii naszych projektów szaf oraz dotychczasowych realizacji w zakresie zabudowy wnęk. Nasze szafy są funkcjonalne, a zarazem estetycznie wkomponowane w pomieszczenie. To pozwala na ich wygodne użytkowanie, nawet na niewielkim metrażu.