Studio mebli kuchennych i łazienkowych – Gamma

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego wybór odpowiedniego wyposażenia jest niezwykle istotną, a zarazem trudną decyzją. Nasze studio mebli kuchennych wykonuje zabudowy w Baninie, Gdańsku oraz na terenie całego Trójmiasta. Przed zamówieniem konkretnego projektu poznają Państwo wycenę kuchni, łazienki lub garderoby, a także będą Państwo mogli poszukać inspiracji wśród naszych mebli wystawienniczych.

Wszystkich Państwa zainteresowanych zakupem solidnych i oryginalnych mebli na wymiar zapraszamy do odwiedzenia studia mebli kuchennych prowadzonego przez firmę Gamma. Na miejscu mają Państwo możliwość obejrzenia oferowanych przez nas mebli oraz zamówienia wyceny kuchni lub zabudowy innego pomieszczenia w swoim domu czy miejscu pracy.

Projektujemy i produkujemy zabudowy kuchenne, a ponadto meble do zabudowy do łazienek oraz zabudowy wnęk. W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości pracownicy studia mebli kuchennych służą radą.

Nasz salon meblowy mieści się w miejscowości Żukowo niedaleko Gdańska. Dla klientów z miejscowości oddalonych od naszej siedziby (Banino i inne na terenie Trójmiasta) uruchomiliśmy linię telefoniczną, którą obsługują nasi specjaliści. Serdecznie zapraszamy!

 

Firma FHU Gamma, Mariusz Karpiński

Adres Studia
Żukowo, ul. Sienkiewicza 19
Telefon do Studia +48 503 347 910

Projektanci
Paweł  +48 509 396 655
Mariusz +48 501 681 129

Godziny otwarcia
Pon. – pt.: 9.00 – 17.00
Sobota: 9.00 – 13.00