Zabudowa garderoby

Przechowywanie odzieży, bielizny, tekstyliów wymaga sporej przestrzeni. Często klasyczne szafy nie wystarczą, zwłaszcza gdy potrzebujemy dodatkowej przestrzeni dla butów czy akcesoriów sportowych. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zabudowa garderoby.

To rozwiązanie, które nadal kojarzy się głównie z zagranicznymi filmami. Jednak od kilku lat garderoby cieszą się rosnącą popularnością w Polsce. Wbrew powszechnie panującemu stereotypowi, do aranżacji tego typu pomieszczenia wcale nie muszą Państwo dysponować obszernym apartamentem czy przestronnym domem. Wykonujemy zarówno zabudowę garderoby wydzielonej z sypialni czy przedpokoju, jak również oddzielnego pokoju. Dzięki indywidualnemu projektowi mebli stworzymy miejsce, które będzie perfekcyjnie dopasowane do potrzeb wszystkich domowników.

Zabudowa wnęk w naszym wykonaniu

Do każdego zlecenia staramy się podchodzić z pełną otwartością. Oznacza to, że rezygnujemy z utartych schematów czy kompromisów na rzecz indywidualnych projektów mebli. Przy zabudowie wnęk wykorzystujemy szafy oraz inne elementy i rozwiązania obecne w naszej ofercie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie zabudowy wnęk. Jeżeli do tej pory nie wykorzystali Państwo całego potencjału swojego mieszkania, z naszą pomocą będzie to możliwe. Projektujemy i wykonujemy garderoby na terenie całego Trójmiasta.

Instagram