Producent mebli i szaf – Gamma

Przedsiębiorstwo Gamma z siedzibą w Gdańsku to producent mebli na wymiar ekskluzywnych i funkcjonalnych. Wykonujemy meble do zabudowy, szafy na indywidualne zamówienie, a także wyposażenie kuchni i łazienek, w tym szafki łazienkowe na wymiar. Uzupełnieniem oferty są garderoby.

Jak wygląda współpraca z salonem meblowym Gamma?

Produkujemy meble na zamówienie — najczęściej szafy i szafki łazienkowe na wymiar oraz zabudowy kuchenne i zabudowy wnęk. Współpraca z naszym salonem meblowym wygląda następująco:

  • wykonujemy pomiary na miejscu u klienta,
  • przygotowujemy propozycje projektów graficznych,
  • zapewniamy transport oraz montaż mebli,
  • realizujemy zamówienia na zabudowy kuchenne według zleconych projektów i wzorów.

Producent mebli kuchennych, łazienkowych i innych z Trójmiasta

Tym, co wyróżnia producenta mebli kuchennych na tle innych salonów meblowych, jest wysoka jakość oferowanych produktów i krótkie terminy realizacji zamówień. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny oraz z bardzo dużą pasją, co pozwala nam uzyskać niepowtarzalne efekty.

Doświadczenie branżowe oraz wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawiają, że producent mebli kuchennych Gamma cieszy się bardzo dobrą opinią na terenie Trójmiasta. Każdy indywidualny projekt mebli kuchennych czy łazienkowych zostaje przez nas perfekcyjnie opracowany, a następnie zrealizowany.

Zachęcamy do współpracy! Obecnie oferujemy bogaty wybór projektów gotowych, jednak wykonujemy również meble i zabudowy kuchenne według indywidualnych pomysłów naszych klientów.

Zapraszamy także do wizyty w naszym studiu mebli kuchennych, które mieści się w Gdańsku – Kowalach przy ulicy Glazurowej 7.

Instagram